OPEN Medical Centrum terapii i rozwoju – referencje. Projekt wnętrza.

LIST REFERENCYJNY

Biuro projektowe ARTDESIGN architektura wnętrz wykonało na nasze zlecenie kompleksowy projekt wnętrz centrum medycznego Open Medical wraz z nadzorem autorskim, doborem wszystkich materiałów i elementów wyposażenia wnętrz oraz koordynacją prac wszystkich ekip branżowych.

Biuro ARTDESIGN zaproponowało nam bardzo czytelny, przemyślany i ergonomiczny układ funkcjonalny, maksymalnie wykorzystujący przestrzeń użytkową, intrygującą i nowoczesną koncepcję wnętrz o charakterze medycznym, a równocześnie przyjaznych i komfortowych dla pacjentów wraz z wyrazistą identyfikację wizualną.

Wykonany przez ARTDESIGN projekt wnętrz obejmował projekt funkcjonalny zgodny ze szczegółowymi przepisami prawa dotyczącymi gabinetów medycznych i optymalnie wykorzystujący powierzchnię użytkową, autorską koncepcję opartą na zaproponowanej przez ARTDESIGN idei „przyjaznego gabinetu medycznego”, projekt budowlany, poszczególne projekty branżowe, dobór wszystkich materiałów i elementów wyposażenia, nadzór autorski w trakcie realizacji inwestycji oraz spójną identyfikację wizualną.

Dokumentacja projektowa została opracowana bardzo starannie, zgodnie z najwyższymi standardami, obejmowała dokładne rysunki i instrukcje dla poszczególnych branż i ekip wykonawczych oraz fotorealistyczne wizualizacje, opcjonalne zestawienie materiałów i elementów wyposażenia wraz z cenami i wykazem alternatywnych miejsc zakupu.
Zaproponowany projekt wnętrz od początku w pełni respektował założony przez inwestora budżet i do końca procesu inwestycyjnego biuro ARTDESIGN rygorystycznie pilnowało założonego terminu i ram finansowych inwestycji.

Przez cały okres współpracy do dyspozycji inwestora pozostawał zespół architektów ARTDESIGN twórczo, rzetelnie i terminowo uwzględniający wszelkie uwagi inwestora, został również stworzony indywidualnie dedykowany wirtualny panel obsługi, który dzięki umożliwieniu inwestorowi i wykonawcom dostępu w dowolnym miejscu i czasie do wszystkich rysunków i zestawień znacznie ułatwiał i przyspieszał realizację inwestycji.

Dzięki współpracy z biurem ARTDESIGN powstały wnętrza o wysokim standardzie funkcjonalnym i użytkowym, oryginalnych rozwiązaniach estetycznych oraz wyrazistym charakterze, które cieszą naszych pacjentów i pracowników.

Z przyjemnością rekomendujemy biuro projektowe ARTDESIGN architektura wnętrz jako wiarygodnego, profesjonalnego i kreatywnego partnera, który dba o wysoką jakość estetyczną projektów oraz wykazuje szczególne zrozumienie dla potrzeb inwestora i założeń projektowanej przestrzeni przy ścisłym zachowaniu dyscypliny ekonomicznej i terminów zakończenia inwestycji

    Magdalena Soszyńska

OPEN Medical – Centrum terapii i rozwoju – realizacja:
http://www.projekty-wnetrza.com/przychodnia-medyczna/open-medical_realizacja/

OPEN Medical – Centrum terapii i rozwoju – wizualizacje:
http://www.projekty-wnetrza.com/przychodnia-medyczna/open-medical-przyjazny-gabinet-medyczny/

OPEN Medical – Centrum terapii i rozwoju
http://www.openmedical.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii ARTDESIGN, MEDYCZNE i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.